iskolay.net

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım koşullarının amacı iskolay.net insan kaynaklarısitesine üye olmadan önce sizlere yasal sorumluluklar hakkında yasal vegenel bilgi amaçlı yapmanız ve yapmamanız gerekenler hakkında bilgivermektedir.


iskolay.net
sitesine üye olmadanönce bu yasal şartlar hakkındaki bütün bilgileri okumanız ve kabul etmenizdurumunda sitemize üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olanbireyler aşağıda belirtilen tüm gizlilik ve yasal koşulları kabul etmişsayılır.


Bu sayfada bulunan tüm şartları iskolay.net
gerek gördüğü zaman,istediği şekilde değiştirme hakkına sahiptir.


iskolay.net, üye olunmadan dakullanılabilmektedir. Üye olmadan siteyi görüntüleyen bireyler “Kullanıcıüye’’ olarak dolaşabilecekler. Fakat ‘’Üye’’ işlemini gerçekleştiren bireyleriş ilanı sayfalarına girerek iş başvurusunda bulunabileceklerdir.


Kullanım Kuralları


* Yanlış, eksik ve yanıltıcı bilgi vermek
 

* Ahlak kurallarına aykırı davranmak


* Uygun olmayan profil resimleri koymak ve paylaşmak


* Reklam ve pazarlama amaçlı bilgiler kaydetmek


* Başka aday ve firmaların bilgilerine ulaşmak için yazılımı engellemek vedeğiştirmeye çalışmak


* Kullanıcı bilgileri ve şifrelerini sitenin amacı dışında kullanmak


* Virüs yollayarak sitenin erişebilirliğini durdurmaya çalışmak


Yukarıda belirtilen olaylardan herhangi birinin olması üye olan firma ya da üyeadayın iskolay.net
ile bağlantısınınkesilmesine ve haklarında yasal tüm işlemlerin yapılmasınasebep olacaktır. Böyle bir durumdan şüphelenildiği takdirde en kısa süredeiskolay.net ileiletişime geçmeniz önerilir.


İnternet sitesi güvenlik kuralları,


iskolay.net
bünyesinde ki genelbilgilerin,

-Kullanıcı profilleri,

-Şirket bilgileri,

-Gerekli logo ve fotoğraflar,


iskolay.net
kurumsal yapısınaaittir. Link üzerinden bir defaya mahsus öneri mahiyetinde kullanılabilir.Fakat herhangi bir sitede yayınlanması yayıncılık ihlali gereği yasaktır. iskolay.net kendi bünyesindekikurumsal yapıyı korumakta ve kullanıcılarından bu güveni güvenilirbir hizmet vermek için istemektedir.


İçerik Kullanımı


Sitenin isim hakkı ve logosu münhasıran iskolay.net
‘e ait olup hiçbirsurette iskolay.net' inyazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşlarınkullanımına sunulamaz. Mevcut bilgilerin bir kısmı ya da tamamıkopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz ve kesinlikle değiştirilemez.


iskolay.net
sitesinde bulunanbütün yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler (“Materyaller”)iskolay.net tarafından vücudagetirilmiş olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sairyasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyethakları, münhasıran iskolay.net ' e aittir. Sitede yeralan Materyallerin iskolay.netin yazılımuvafakati olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veyayeniden yayınlanması yasaktır.


iskolay.net
tüm site içeriğini vekullanım koşullarını değiştirme, askıya alma ve sitenin tamamını veya birkısmının erişilebilirliğini engelleme hakkına sahiptir. Hak sahibi olduğunuzbazı özellikleri ve erişim yetkilerinizi taahhüt vermeden kısıtlamahakkını saklı tutmaktadır. iskolay.net zaruri kesinti, verikaybı gibi durumlardan sorumlu tutulamaz.


iskolay.net
içeriğinde bulunanhiçbir bilgi ve içerik ticari amaç için kullanılamaz.


Genel Sorumluluklar


iskolay.net üyelere doğrudanistihdam sağlayan bir kuruluş değildir. Bu nedenle iskolay.net, veri tabanı içerisinde bulunan adayların CVbilgilerinin doğruluğu hakkında sorumluluk altına girmez. Üye tarafındanoluşturulan CV (Özgeçmiş)’de bulunan aday bilgilerinden, aday dışındakimse sorumlu tutulamaz. iskolay.net
üye firma ve adayarasında hiçbir bilgi alışverişinin ya da görüşmenin sonucundan sorumludeğildir. iskolay.net bir insankaynakları sitesidir ve tek amacı aday ile işvereni aynı platformdabuluşturan bir aracılık hizmeti sunmaktır.


iskolay.net, iş arayan adaylaraiş bulmak ya da personel arayan firmalara eleman bulmak ile yükümlüdeğildir. iskolay.net, yalnızcapersonel arayan firma ile iş arayan eleman adaylarını ortak bir noktadabuluşturmayı amaçlar.


Ziyaretçilere bilgi sağlamak veya yardımcı olmak amacı ile iskolay.net
içerisinde yer alanfarklı sitelere geçiş sağlamak için kullanılan linkler ve bu sitelerleilgili riskler ziyaretçilere aittir.


iskolay.net
firma ya da adayınbilgilerini gerekli gördüğü takdirde haber vermeden üyeliğini durdurma yada silme hakkına sahiptir.


Üye olan aday veya firma yukarıda geçen tüm bilgileri okuduğunu, anladığını vekabul ettiğini; paylaştığı bilgilerin doğru olduğunu kabul etmiş sayılır.