iskolay.net

Hakkımızda

Türkiye’nin enbüyük istihdam platformu olan işkolay.net, iş arama ve işe alım süreçlerindeyeni nesil teknolojilerle, iş arayanları ve işverenleri internet ortamında biraraya getiriyor.

Vizyonumuz: Dijitalteknolojileri kullanarak iş ve işçi bulma sürecinde, hem işveren hem de işarayanları ortak platformda buluşturmak, Türkiye’nin istihdam piyasasında etkinrol almak.

İşkolay.net,Türkiye’de iş ilanları ve kariyer platformuna sahip bir firmadır. Amaç olarakta işverenlerin firmaları için gerekli pozisyonda ihtiyaç halinde uygunkişileri bulmalarına yardımcı olmaktır. Aynı şekilde iş arayan, işinden memnunolmayan kişilerin istedikleri alanlarda yeni iş olanaklarıyla tanışmalarına daaracı olmaktadır.

 İş arayanlarla iş ilanlarını, işverenlerle işarayanlarını (potansiyel işçiyi) ortak paydada buluşturan işkolay.net, herkesime hitap ederek hızlı ve kolay bir şekilde iş ve işçiye ulaşmaktadır.Bireyler hayallerindeki işlere işkolay.net ile erişmekte, işverenler firma,hedef ve politikalarına uygun iş gücünü işkolay.net üzerinden teminedebilmektedirler.

İşarayan adaylar işkolay.net üzerinde üyelik oluşturarak çok kolay ve ayrıntılıbir şekilde özgeçmişlerini oluşturabilirler. İşkolay.net üzerinde oluşturacağınızüyelik ve dolduracağınız özgeçmiş ile site içerisinde yer alan binlercefirmanın on binlerce ilanlarından size uygun olan iş ilanlarına başvuruyapabilir ve hayatınızın işine başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenvakit kaybetmeden işkolay.net üyeliğinizi oluşturmak olacaktır. Haydi, şimdisende CV’ni güncelle!!

İşkolay.netsitesi ile her gün binlerce kişi aradıkları iş için sitemizde bulunan ilanlarıinceleyerek iş ilanlarına başvuru yapmaktadır. İnsan kaynakları sektöründe hergeçen gün pazar payını büyüten iş kolay, bünyesinde binlerce kurumsal firmabarındırarak özellikle beyaz yaka iş ilanları ile istihdam edilmek isteyenbireylerin yardımına koşmaktadır. İşkolay.net artık günümüzde binlerce kişiiçin iş bulmanın tek adresi haline gelmiştir. Aynı zamanda site içerisindebulunan binlerce firma da kurulduğu günden bu yana işkolay.net ile aradıklarınitelikli elemanlara ulaşmıştır.

İşverenlerfirmalarının hedef ve amaçları doğrultusunda, organizasyon içerisinde ihtiyaçduydukları nitelikli elemanlar için işkolay.net üzerinden verecekleri ilanlarile kolayca iş gücü temin edebilmektedirler. İş ilanları veren firmalar hangipozisyonda hangi çalışma tipinde olursa olsun işkolay.net zengin aday veritabanı sayesinde aradıkları elemanları bünyelerine katabilmektedirler. İşverenfirmalar, uygun olan adayları gerek ilanlarına başvurmaları gerek aday veritabanından çekmek sureti ile firmalarına katabilmektedirler.

Aynışekilde firmalar da şirket politikaları çerçevesinde kendileri için en uygunadaylara kolaylıkla ulaşabilmektedirler İşkolay.net. Kuruluş felsefesi itibariile insanların hayallerindeki işe yerleşmesini kendisine görev edinen yapısı vefirmaların istedikleri nitelikli elemanlara ulaşabilmesini amaçlaması nedeniile hem firmalar hem de iş arayan kişiler tarafından sevilmesinin nedeni debudur. İş arayan kişiler işkolay.net sayesinde aradıkları işe bir tıkuzaklıktadırlar.

İşkolay.netsitesi içerisindeki kolaylaştırma uygulamalarından birisi de aday yönlendirmeuygulamasıdır. Bu uygulama ile birlikte firmalara en uygun adaylar firmanınilanlarına başvuru yapmamış olsalar bile firmanın maksimum verim almasıaçısından adayın özgeçmişi firmaya iletilebilmektedir. Aynı şekilde iş arama sürecindeolan bireyler de binlerce firma arasından kendisine uygun olan pozisyonabaşvuru yaparak istihdam edilebilmektedirler.

İşkolay.netiçerisinde bulunan binlerce ilan içerisinde staj iş ilanları, part time işilanları, dönemsel çalışma iş ilanları, evden çalışma iş ilanları gibi farklıçalışma şekilleri ile ilgili ilanlara ulaşabilmektedirler. Ayrıca üst düzeyyönetici iş ilanları, orta düzey yönetici iş ilanları, eleman iş ilanları,uzman iş ilanları, şef iş ilanları gibi farklı pozisyonda olan iş ilanlarına daulaşmak mümkündür. Firmalar ve iş arayan bireyler hangi pozisyonda olursa olsunya da hangi çalışma şekillerinde olursa olsun aradıkları işlere ve aradıklarıelemanlara kolayca ulaşabilmektedirler.

İlan satın alma aşamasında farklı ödeme seçeneklerimevcuttur. Firmalar iş ilanı vermek istediklerinde kredi kartı veya havaleyöntemi ile ödemeyi kolayca gerçekleştirebilmektedir. Kredi kartı sistemi 256bit’lik SSL güvenlik sistemi ile korunmakta olup herhangi bir sorun ilekarşılaşılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle ilan vermek isteyen işverenleren güvenilir şekilde kredi kartı ile ilan satın alabilmektedirler